Deutsche Welle
Категорія: Закордонні телеканали та радіостанції
Перегляди: 1679

dw

dw.com/uk


Німецька державна радіостанція та телеканал, яка мовить на закордоння. Член суспільно-правового теле-радіо консорціуму ARD. Правління знаходиться в Бонні, телевізійний підрозділ DW-TV розташований у Берліні. Німецька хвиля транслює радіо- й телепередачі, а також має інтернет-пропозиції тридцятьма мовами, зокрема й українською.
Німецька хвиля регулярно видає в ефір свої передачі ще з 3-го травня 1953.

У 2000 DW-RADIO запускає початкову 15-хвилинну українську програму. Доктор Ельке Леонхард, голова Парламентського комітету з питань культури та засобів масової інформації, урочисто натискає на "червону кнопку". До осені програму було продовжено до 30 хвилин.
У 2001 DW-RADIO розширює українську службу на 30 хвилин до однієї повної години на день.
У 2011 DW припинив службу німецької мови у всьому світі, після 58 років роботи з 1953 року на колишньому сайті NDR Norden Osterloog TX.

До 2003 року станція базувалася в Кельні, проте з приводу 50-річчя центр трансляції перемістився до Бонна в нім. Schürmann-Bau («Будівля Шюрманна»), що в Боннському міжнародному діловому кварталі (урочистості відбулися 27 липня). Із того часу там виробляють радіопередачі Німецької хвилі.
За часів існування СРСР і «холодної війни» «Німецька хвиля» була одним із провідних західних радіо-ЗМІ, що передавала вільну інформацію мовами народів СРСР про життя в «Країні Рад» та у вільному світі, що придушувалася радянською цензурою.
На території Радянського Союзу передачі «Німецької Хвилі» «глушилися» засобами активної радіоелектронної боротьби («шумотрон»), а саму радіостанцію радянська пропаганда прилічувала до так званих «Ворожих голосів».

 

 

 Мапа аналогового мовлення
Також можно почути на хвилях FM:
Частота (МГц) Назва радіостанції Потужність (кВт) Нас. пункт Розташування RDS Помітки Розклад Підтверджено
+ 107 Вежа 0.25 Івано-Франківськ VEZHA FM / tel.0342 / 77-61-28 / 107.0 FM + RT: REKLAMA NA VEZHI trkvezha@gmail.com в ефірі програми радіостанції "Deutsche Welle" Radio_2019, 2021-04-24


Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2022
>>